About us

Logiversa – tai įmonė, teikianti logistikos paslaugas Europoje ir NVS šalyse. Įmonės specializacija – tarptautinių krovinių gabenimų organizavimas Eurazijos žemyne. Mes transportuojame krovinius iš Europos šalių į Rusiją, Kazachstaną, Baltarusiją ir t.t. Mūsų profilis - medicininė įranga, organizacinė bei kita elektrotechnika, greitai gendantys produktai, maisto prekės bei prekės, reikalaujančios tam tikro temperatūros režimo arba kurioms taikomi sugriežtinto saugumo laipsnio reikalavimai. Tokios specializacijos pasirinkimo dėka, mes turime galimybę susikoncentruoti į techninių ir infrastruktūrinių sprendimų, būtinų greitam ir saugiam tokių krovinių gabenimui, taikymą.

Taipogi įmonė teikia sandėliavimo ir muitinės tarpininkavimo paslaugas Lietuvos teritorijoje. Sandėliavimo patalpose palaikoma nuolatinė teigiama temperatūra, atitinkanti sandėliuojamų prekių techninius reikalavimus. Šiuo momentų įmonės turi galimybę sandeliuoti apie 1200 euro padėklų. Sandėlyje naudojama Linde ir Nissan technika.

Įmonės Logiversa gabenami kroviniai yra apdrausti laikantis visų CMR konvencijos reikalavimų. Ekspedicinė ir sandėliavimo veikla bei didelės vertės kroviniai papildomai draudžiami įmonės draudimo partnerio – Marines Underwriting Services. Įmonės autotransporto ūkis atitinka ekologinius standartus EURO 5, bei turi palydovinio sekimo sistemą, kontroliuojančią krovinio judėmo kryptį.


Verslas turi remtis ant tarpusavės pagarbos
Esame įsitikinę, kad verslas turi būti grindžiamas tarpusavio pagarba, sąžiningumu ir ketinimų skaidrumu. Atvirai aptariant bendradarbiavimo sąlygas, mes surandame sprendimus, kurių dėka laimi abi pusės. Būtent taip bendradarbiauti mes kviečiame mūsų klientus ir partnerius.
Įmonės veiklos principai

Patikimumas. Nuo mūsų paslaugų kokybės priklauso musų klientų ir partnerių sėkmė. Todėl mes skiriame ypatingą dėmesį mūsų darbuotojų atsakingumui ir kompetencijai.

Reputacija. Mes esame suinteresuoti įlgalaikių sąntykių, paremtų pasitikėjimu ir abipusiu naudingumu, vystymu ir palaikymu. Mūsų klientų teigiami atsliepimai ir rekomendacijos kitiems klientams – geriausias mūsų darbo įvertinimas.

Greita reakcija. Mokėjimas greitai prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos, gebėjimas pasiūlyti klientui konkretų sprendimą ir pilną paslaugų sprektrą – mūsų verslo sekmės garantas.

Personalas. Mūsų stiprybė – tai žmonės, kurie dirba su mumis. Jų patirtis ir profesionalumas – nepakeičiamos vertybės, lemiančios mūsų klientų ir partnerių verslo sekmę ir gerovę.

Kodel Logiversa?
  • Patirtis ir puiki reputacija
  • Pilnas logistinis aprūpinimas (krovinių gabenimas, sandėliavimas, muitinės tarpininkavimas, konsultacijos importo ir eksporto klausymais)
  • Patogi geografinė padėtis, išvystyta infrastruktūra
  • Nuosavas ir ekspedijuojamas autotransportas
  • Draudimas nuo visų veiklos rizikų
  • Orientacija į ilgalaikius sąntykius ir į kliento poreikių tenkinimą