Apie mus

Logiversa – tarptautinė įmonių grupė, teikianti puikios kokybės logistikos paslaugas.

Misija - teikti klientams aukštos kokybės ir plataus profilio logistikos paslaugas, siekiant pilnai patenkinti klientų poreikius ir lukesčius.

Įmonės veiklos principai:

Patikimumas. Nuo mūsų paslaugų kokybės priklauso musų klientų ir partnerių sėkmė. Todėl mes skiriame ypatingą dėmesį mūsų darbuotojų atsakingumui ir kompetencijai.

Reputacija. Mes esame suinteresuoti įlgalaikių sąntykių, paremtų pasitikėjimu ir abipusiu naudingumu, vystymu ir palaikymu. Mūsų klientų teigiami atsliepimai ir rekomendacijos kitiems klientams – geriausias mūsų darbo įvertinimas.

Greita reakcija. Mokėjimas greitai prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos, gebėjimas pasiūlyti klientui konkretų sprendimą ir pilną paslaugų sprektrą – mūsų verslo sekmės garantas.

Personalas. Mūsų stiprybė – tai žmonės, kurie dirba su mumis. Jų patirtis ir profesionalumas – nepakeičiamos vertybės, lemiančios mūsų klientų ir partnerių verslo sekmę ir gerovę.

Pažiūrėkitė video ↓↓↓


Kodėl Logiversa?
  • Patirtis ir puiki reputacija
  • Rūpinimasis klientais
  • Pilnas logistinis aptarnavimas - Vieno langelio principas (prekių pirkimas, pinigų pervedimas, krovinių gabenimas, sandėliavimas, terinalo paslaugos, muitinės tarpininkavimas, konsultacijos importo ir eksporto klausymais, išmuitinimas, mokesčių optimizavimas)
  • Patogi geografinė padėtis, išvystyta infrastruktūra
  • Nuosavas ir ekspedijuojamas autotransportas
  • Draudimas nuo visų veiklos rizikų
  • Orientacija į ilgalaikius santykius ir į kliento poreikių tenkinimą
Įmonės specializacija

Įmonės specializacija – tarptautinių krovinių gabenimų organizavimas visame pasaulyje.

Medicininė įranga, kosmetika, organizacinė bei kita elektrotechnika, greitai gendantys produktai, maisto prekės bei prekės, brangus kroviniai,  reikalaujančios tam tikro temperatūros režimo arba kurioms taikomi sugriežtinto saugumo ir transportavimo reikalavimai. Tokios specializacijos pasirinkimo dėka, mes turime galimybę susikoncentruoti į techninių ir infrastruktūrinių sprendimų, būtinų greitam ir saugiam tokių krovinių gabenimui, taikymą.

Taipogi mes teikiam sandėliavimo ir muitinės tarpininkavimo paslaugas. Sandėliavimo patalpose palaikoma nuolatinė teigiama temperatūra, atitinkanti sandėliuojamų prekių techninius reikalavimus.

Įmonės Logiversa gabenami kroviniai yra apdrausti laikantis visų CMR konvencijos reikalavimų. Ekspedicinė ir sandėliavimo veikla bei didelės vertės kroviniai papildomai draudžiami įmonės draudimo partnerio – Marines Underwriting Services.

Įmonės autotransporto ūkis atitinka ekologinius standartus EURO 6, bei turi palydovinio sekimo sistemą, kontroliuojančią krovinio judėmo kryptį. 

Verslas turi remtis ant tarpusavės pagarbos

Esame įsitikinę, kad verslas turi būti grindžiamas tarpusavio pagarba, sąžiningumu ir ketinimų skaidrumu. Atvirai aptariant bendradarbiavimo sąlygas, mes surandame sprendimus, kurių dėka laimi abi pusės. Būtent taip bendradarbiauti mes kviečiame mūsų klientus ir partnerius.

holding_card_mockup_5373-ba975a15565bfcd2e1aad06a009fc4f8.png